Необхідні інтернет-ресурси для підготовки ЗНО

 

 Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

Сайт нашого регіону, де будуть створені ваші особисті кабінети після реєстрації на пробне ЗНО і вся  ДОСТОВІРНА інформція про ЗНО буде на ньому

  • Дізнайся скільки балів потрібно щоби вступити на бюджет.
  • Отримай інформацію про спеціальності у кожному виші.
  • Зроби відповідальний вибір навчального закладу.
  • Дивись рейтингові списки онлайн у липні-серпні 2021 року.
Все про вступні компанії попередніх років: з коефіцієнтами, прохідними балами усіх вишів




Урок_12 Зведені таблиці, консолідація даних

 Мета: дати поняття консолідації даних та зведених таблиць в електронних таблицях, формувати уміння створювати зведені таблиці та аналізувати отримані дані

Хід уроку

Перевірка осмислення вивченого матеріалу:

Пройти тестування за посиланням: Тест результат тесту продемонструвати вчителю

Вивчення нового матеріалу: (підручник §10 стор. 54-59)

Додаткова інформація: Консолідація, зведена таблиця




Формування умінь:

1. Скачати  доданий файл Урок 12 у власну папку

2. Використати заготовку для виконання вправ:

- стор. 54-55

- стор. 56

- стор. 59

- Вправа 10 стор. 60-61

3. Зберегти роботу під назвою "Вправа10_Прізвище"

4. Здати роботу в Googl Classroom

Урок_11 Комп'ютерний експеримент засобами табличного процесора

 Мета: формувати уміння використовувати табличний процесор для здійснення комп'ютерного моделювання

Вивчення нового матеріалу:

Робота з підручником стор. 48-52 (Комп'ютерна модель  "Маятник")

Формування практичних навичок

 Виконай завдання стор. 53  вправа 9. файл збережи під іменем "Вправа9_Прізвище" та здай  роботу в Google classroom

Примітка: функція FV -це функція БС

Домашнє завдання: читати стор. 50-53, пройти тестування за QR-кодом на стор. 53.


Урок_10 Комп'ютерне моделювання об'єктів і процесів. Комп'ютерний експеримент.

 Мета: сформувати поняття про комп'ютерне моделювання об'єктів і процесів, комп'ютерний есперимент.

Вивчення нового матеріалу:

Презентація до уроку

Формування практичних навичок

 Виконай завдання отримані висновки запиши в текстовий документ та здай в в Google classroom єдиним файлом під назвою "Висновки_Прізвище"

  1. На сайті Mozaik Education  mozaweb.com/uk

    1. відкрийте вкладку 3D. У розділі Фізика оберіть сцену Чотиритактний двигун Отто. Розгляньте різні анімації за вкладками. Зробіть висновок про те, чи можна назвати переглянуті анімації комп'ютерною моделлю 

    2. Ознайомитись із моделями інших шкільних предметів. Зробити висновки про можливість використання даного ресурсу

  2. Комп'ютерний експеримент. Сервіс університету Колорадо https://phet.colorado.edu/en/simulations/translated/uk

    1. Проведіть комп’ютерний експеримент «Вигин світла»

    2. Зробіть висновок за результатами експерименту, що підтверджує або спростовує теоретичні відомості, отримані в результаті вивчення відповідної навчальної дисципліни.

    3. Складіть інструкцію щодо використання моделі для своїх однолітків.

Домашнє завдання:  опрацювати п.9 стор.47-50

Урок_9 На шляху до інформаційного суспільства. Практична робота №2

 Мета: ознайомити з поняттям  інформаційного суспільства, інформаційною культурою, глобалізацією інформаційних процесів, технологіями колективного інтелекту

Пояснення нового матеріалу

Формування знань
1. Виконайте тестування, зробіть скріншот результату збережіть його у власній теці  в графічному файлі під назвою "Тест_урок9" та здайте роботу в Google classroom.

Перевірка вмінь і навичок

Практична робота №2

Завдання 1.

Складіть список ТОП-5 професій, які затребувані на даний час.

 Перейдіть на сайт https://rabota.ua/ та перевірте, чи дійсно фахівці із обраних вами    професій є в списку популярних професій. Визначте, на яку заробітну плату можуть претендувати обрані вакансії та чи є заявлені вакансії поблизу вашого місця проживання. Зробіть висновок, який оформіть у вигляді текстового документу з іменем "ТОП професій_Прізвище" та здайте роботу в Google classroom.

Завдання 2. (індивідуально)

Урок_8 Системи електронного урядування

Вивчення нового матеріалу:

Робота з підручником  §8  стор. 39-44

Формування практичних навичок

 Виконай завдання стор. 44 вправа 8 завдання 4. файл збережи під іменем "Петиції_Прізвище" та здай  роботу в Google classroom

Домашнє завдання:  опрацювати п.8 стор.39-44 (відповіді на запитання ст.44)

Урок_7 Робота в Інтернеті. Тенденції розвитку ринку праці

 

Мета: сформувати уявлення про професії майбутнього – аналіз тенденцій на ринку праці; розвивати логічне мислення, пам’ять; формувати вміння узагальнювати; розвиток гнучкості мислення, предметної уваги.

Вивчення нового матеріалу
Усвідомлення вивченого матеріалу
Виконай завдання: Створи презентацію на тему "Професії" 1. Слайд 1 (титульний) Вказати тему і автора презентації. 2. Слайд 2. Зміст презентації з гіперпосиланнями на слайди. 3. Слайд 3 - слайд 10. Інформація про професію і фото 1) Модератор 2) Копірайтер 3) Програміст 4) Блогер 5) Веб-дизайнер 6) Наномедик 7) Генетичний консультант. 4. Слайд 11. Підсумок. Яку я хочу обрати професію і чому? Додати гіперпосилання на 1-2 ВУЗи, де можна здобути освіту. Документ збережи під ім'ям "Професії_Прізвище" Здай роботу у Google Classroom
Домашнє завдання:
 опрацювати п. 7 стор.34-38 (відповіді на запитання ст.38)